Hakkımızda

Diş Hekimi olma hayali ile girdiğim üniversite sınavıyla Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandım. 2001-2006 yılları arasında eğitimimi tamamlayarak Diş Hekimi oldum. Aynı sene Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktora yapmaya hak kazandım. “Dişeti Hiperpigmentasyonunun Er:yag Lazer ile Tedavisinde Dişeti Osmotik Basıncının İncelenmesi” başlıklı tezimi tamamlayarak Periodontoloji Uzmanı unvanını almaya hak kazandım.

Ortodonti uzmanı Dr.Dt. Burçin İPEK ile evli olup ve bir kız ve bir erkek çocuğu babasıyım. Eskişehir’de açmış olduğum kliniğimde hastalarımı kabul etmekte ve çalışmalarıma devam etmekteyim.

Bu siteyi kurmaktaki amacımız diş hekimliği tedavi seçenekleri hakkında bilgi vermektir. Diş hekiminin yapacağı muayene ve teşhise yönelik analizler sonucu size özel tedavi planlaması yapılacaktır.
Periodontoloji, diş hekimliğinin bir bölümü olup implant cerrahisi uygulayabilen, implant ve dişleri çevreleyen yumuşak ve sert dokuların anatomi fizyoloji ve histolojisini inceleyen; bu dokularda meydana gelen hastalıkları araştıran, bu hastalıkların tedavisini ve tedavi sonucu elde edilen sağlığın devamlılığını sağlayan bilim dalıdır. Periodontoloji uzmanı olabilmek için 5 yıllık diş hekimliği eğitiminin üzerine 3-6 yıl süren bir uzmanlık eğitimi almak gerekmektedir.

Eskişehir Ortodonti ve İmplant Diş Tedavi

Eskişehir 'de Çocuk Diş Doktoru , implant ve çocuk ortodonti diş konusunda tecrübeli kadromuz ile hizmetinizdeyiz.